Tenn och mässing. Firma Svenskt Tenn, Stockholm, 1987. I form av egyptiska figurer. Höjd 31,5 cm. Repor, märken, den ena ljushållaren avbruten.
Proveniens: Samlarhem, Viken.
7 000 SEK | 2023-04-18 18:01 |
6 500 SEK | 2023-04-18 17:59 |
5 000 SEK | 2023-04-04 20:46 |
5 000 SEK | 2023-04-05 12:16 |
400 SEK | Startpris |