113. WIFREDO LAM, MASK

Patinerad brons. Signerad i gjutningen. Höjd 47 cm. Smärre repor och märken.

Proveniens: Samlarhem, Viken.

Varunr 245206

18 April 2023 18:05

Klubbslag28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK 18 000 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK

Utrop 15000 SEK

18 000 SEK2023-04-18 18:03
17 000 SEK2023-04-18 18:02
14 000 SEK2023-04-18 11:10
8 500 SEK2023-04-13 09:47
8 000 SEK2023-04-12 21:31
7 500 SEK2023-04-11 14:46
7 000 SEK2023-04-04 20:46
2 000 SEK2023-04-05 14:49
400 SEK Startpris

Onlineauktion 18 April 2023,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!