Patinerad brons. Signerad i gjutningen. Höjd 47 cm. Smärre repor och märken.
Proveniens: Samlarhem, Viken.
18 000 SEK | 2023-04-18 18:03 |
17 000 SEK | 2023-04-18 18:02 |
14 000 SEK | 2023-04-18 11:10 |
8 500 SEK | 2023-04-13 09:47 |
8 000 SEK | 2023-04-12 21:31 |
7 500 SEK | 2023-04-11 14:46 |
7 000 SEK | 2023-04-04 20:46 |
2 000 SEK | 2023-04-05 14:49 |
400 SEK | Startpris |