115. BIRGITTA SVENSSON, BURK MED LOCK

Delvis glaserat lergods. Monogramsignerad BS. Höjd 25 cm. Krackeleringar, repor, märken.

Proveniens: Samlarhem, Viken.

Varunr 245208

18 April 2023 18:05

Klubbslag21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK 1 900 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK

Utrop 1000 SEK

1 900 SEK2023-04-14 13:36
1 800 SEK2023-04-18 16:49
1 400 SEK2023-04-18 00:22
1 200 SEK2023-04-16 18:23
450 SEK2023-04-04 20:46
400 SEK Startpris

Onlineauktion 18 April 2023,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!