Delvis glaserat lergods. Monogramsignerad BS. Höjd 25 cm. Krackeleringar, repor, märken.
Proveniens: Samlarhem, Viken.
1 900 SEK | 2023-04-14 13:36 |
1 800 SEK | 2023-04-18 16:49 |
1 400 SEK | 2023-04-18 00:22 |
1 200 SEK | 2023-04-16 18:23 |
450 SEK | 2023-04-04 20:46 |
400 SEK | Startpris |