Silver resp. nysilver, båda med träinredning. 1900-tal. Bredd 21,5 och 26,5 cm. Repor, märken.
Proveniens: Samlarhem, Viken.
2 200 SEK | 2023-04-18 18:03 |
2 000 SEK | 2023-04-12 20:58 |
1 100 SEK | 2023-04-10 23:01 |
900 SEK | 2023-04-04 20:46 |
600 SEK | 2023-04-05 05:28 |
400 SEK | Startpris |