Tenn och nysilver. Stiliserade djur. Höjd 2-8 cm. Repor, märken.
Proveniens: Samlarhem, Viken.
4 800 SEK | 2023-04-18 17:26 |
4 600 SEK | 2023-04-18 13:14 |
4 400 SEK | 2023-04-18 13:12 |
2 000 SEK | 2023-04-14 17:43 |
1 500 SEK | 2023-04-12 22:26 |
600 SEK | 2023-04-12 22:00 |
500 SEK | 2023-04-06 17:02 |
450 SEK | 2023-04-06 13:00 |
400 SEK | Startpris |