122. GUNNAR CYRÉN, SKULPTURER, SEX ST

Tenn och nysilver. Stiliserade djur. Höjd 2-8 cm. Repor, märken.

Proveniens: Samlarhem, Viken.

Varunr 245216

18 April 2023 18:07

Klubbslag25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK 4 800 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK

Utrop 3000 SEK

4 800 SEK2023-04-18 17:26
4 600 SEK2023-04-18 13:14
4 400 SEK2023-04-18 13:12
2 000 SEK2023-04-14 17:43
1 500 SEK2023-04-12 22:26
600 SEK2023-04-12 22:00
500 SEK2023-04-06 17:02
450 SEK2023-04-06 13:00
400 SEK Startpris

Onlineauktion 18 April 2023,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!