Patinerad brons på marmorsockel. Gående man. Samtida tillverkning. Höjd 40 cm. Smärre repor och märken.
Proveniens: Samlarhem, Viken.
15 000 SEK | 2023-04-18 17:18 |
14 000 SEK | 2023-04-18 17:30 |
12 000 SEK | 2023-04-18 13:32 |
7 200 SEK | 2023-04-17 13:03 |
4 600 SEK | 2023-04-16 21:10 |
4 200 SEK | 2023-04-11 15:21 |
2 800 SEK | 2023-04-11 18:52 |
1 800 SEK | 2023-04-11 10:59 |
1 300 SEK | 2023-04-05 14:45 |
1 000 SEK | 2023-04-04 21:21 |
900 SEK | 2023-04-04 20:46 |
400 SEK | Startpris |