125. MAITE DUVAL, SKULPTUR

Patinerad brons på marmorsockel. Venus. Signerad MD. Höjd 27 cm.

Proveniens: Samlarhem, Viken.

Varunr 245219

18 April 2023 18:10

Klubbslag25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK 3 600 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK

Utrop 1500 SEK

3 600 SEK2023-04-18 18:08
3 400 SEK2023-04-18 18:07
2 200 SEK2023-04-18 18:02
1 300 SEK2023-04-08 20:44
1 200 SEK2023-04-05 14:45
700 SEK2023-04-04 20:46
400 SEK Startpris

Onlineauktion 18 April 2023,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!