Patinerad brons på marmorsockel. Venus. Signerad MD. Höjd 27 cm.
Proveniens: Samlarhem, Viken.
3 600 SEK | 2023-04-18 18:08 |
3 400 SEK | 2023-04-18 18:07 |
2 200 SEK | 2023-04-18 18:02 |
1 300 SEK | 2023-04-08 20:44 |
1 200 SEK | 2023-04-05 14:45 |
700 SEK | 2023-04-04 20:46 |
400 SEK | Startpris |