Konstglas med bemålad dekor. Signerad undertill. Höjd 41 cm. Repor, märken.
Proveniens: Samlarhem, Viken.
1 300 SEK | 2023-04-18 18:02 |
1 200 SEK | 2023-04-13 10:20 |
1 100 SEK | 2023-04-18 17:45 |
900 SEK | 2023-04-04 20:46 |
800 SEK | 2023-04-13 10:09 |
450 SEK | 2023-04-06 06:16 |
400 SEK | Startpris |