Fajans med polykrom dekor. Signerad MB AW, 27/4 72 (1772). Diameter 24,5 cm. Sprickor, krackeleringar, lagningar och retuscher.
2 200 SEK | 2023-04-18 18:04 |
2 000 SEK | 2023-04-18 18:07 |
1 500 SEK | 2023-04-18 17:24 |
1 000 SEK | 2023-04-18 08:14 |
900 SEK | 2023-04-17 17:14 |
800 SEK | 2023-04-08 09:02 |
400 SEK | Startpris |