132. OLJELAMPA

Mässing. 17/1800-tal. Med tre tillbehör hängande i kedjor. Höjd 49 cm. Åldersrelaterat slitage.

Varunr 245228

Onlineauktion 18 April 2023,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!