136. OIDENTIFIERAD KONSNTÄR, OTYDLIGT SIGNERAD, SKULPTUR

Patinerad brons, I/V. Sittande flodhäst. Längd 24 cm. Smärre repor och märken.

Proveniens: Samlarhem, Viken.

Varunr 245233

18 April 2023 18:12

Klubbslag22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK 3 800 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK

Utrop 2000 SEK

3 800 SEK2023-04-18 17:48
3 600 SEK2023-04-18 13:05
3 000 SEK2023-04-17 23:14
1 700 SEK2023-04-14 20:39
1 500 SEK2023-04-14 09:46
1 100 SEK2023-04-12 21:19
900 SEK2023-04-04 20:46
800 SEK2023-04-05 14:51
450 SEK2023-04-05 14:23
400 SEK Startpris

Onlineauktion 18 April 2023,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!