Patinerad brons på marmorsockel. Signerad Lievore (troligen för Vincent Lievore). Bockhuvud. Höjd 31 cm.
Proveniens: Samlarhem, Viken.
2 600 SEK | 2023-04-17 15:00 |
2 400 SEK | 2023-04-18 18:02 |
1 600 SEK | 2023-04-05 14:48 |
1 400 SEK | 2023-04-04 20:46 |
400 SEK | Startpris |