14. SVEN LUNDQVIST, SKULPTUR

Patinerad brons. Tidningsläsande pojke. Signerad samt gjutarstämplad. Höjd 16,5 cm.

Varunr 245668

2 Maj 2023 18:05

Utrop 1500 SEK

1 000 SEK2023-04-18 18:56
900 SEK2023-04-27 16:04
600 SEK2023-04-19 23:54
400 SEK Startpris

Onlineauktion 2 Maj 2023,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!