Stål. Herrur med svart urtavla, datum, 24-timmarsvisning, safirglas, automatisk. Referensnr 16710 T, serienr F958132. Rolex Oyster länk ned viklås. Etui med ytterkartong, manualer samt garantibevis, daterat 2005 medföljer. Diameter ca 40 mm. Repor och märken, glaset med ett obetydligt nagg. Ytterkartongen solkig. Går vid inskrivningstillfället, men Skånes Auktionsverk lämnar ingen funktionsgaranti.
110 000 SEK | 2023-04-18 18:56 |
100 000 SEK | 2023-04-19 08:17 |
32 000 SEK | 2023-04-18 23:59 |
400 SEK | Startpris |