2. ROLEX OYSTER PERPETUAL DATE, GMT MASTER II, ARMBANDSUR

Stål. Herrur med svart urtavla, datum, 24-timmarsvisning, safirglas, automatisk. Referensnr 16710 T, serienr F958132. Rolex Oyster länk ned viklås. Etui med ytterkartong, manualer samt garantibevis, daterat 2005 medföljer. Diameter ca 40 mm. Repor och märken, glaset med ett obetydligt nagg. Ytterkartongen solkig. Går vid inskrivningstillfället, men Skånes Auktionsverk lämnar ingen funktionsgaranti.

Varunr 245655

2 Maj 2023 18:01

Utrop 140000 SEK

110 000 SEK2023-04-18 18:56
100 000 SEK2023-04-19 08:17
32 000 SEK2023-04-18 23:59
400 SEK Startpris

Onlineauktion 2 Maj 2023,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!