35. SPORTSTUGESTOLAR, 12 ST SAMT ETT PAR KARMSTOLAR

Betsad furu. 1900-talets mitt. Repor, märken, torrsprickor.

Varunr 245702

2 Maj 2023 18:12

Utrop 2000 SEK

Onlineauktion 2 Maj 2023,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!