39. SOFFBORD

Betsat trä med kopparskiva. Modern design, 1900-talets andra hälft. Skivan med egyptiserande dekor. Höjd 54, diameter 112 cm. Repor, märken, fläckar.

Varunr 245706

2 Maj 2023 18:13

Utrop 1000 SEK

Onlineauktion 2 Maj 2023,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!