40. SKRIVBORD

Teak och betsad bok. Modern design, 1950/60-tal. Höjd 75, bredd 120 cm. Repor, märken.

Varunr 245707

2 Maj 2023 18:16

Klubbslag20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK 1 300 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK

Utrop 800 SEK

1 300 SEK2023-05-02 18:13
1 200 SEK2023-05-02 18:14
800 SEK2023-04-20 14:02
400 SEK Startpris

Onlineauktion 2 Maj 2023,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!