42. VITRINSKÅP/BOKSKÅP

Mahogny. 1800-talets andra hälft. Höjd 190, bredd 120 cm. Repor, märken, fanerbortfall, omarbetat. Med senare hyllplan i glas, dessa med skador och naggar.

Varunr 245709

2 Maj 2023 18:14

Klubbslag5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK 800 SEK19 00 SEK20 00 SEK

Utrop 1500 SEK

800 SEK2023-05-02 10:36
700 SEK2023-05-01 10:54
600 SEK2023-04-19 20:54
600 SEK2023-04-29 10:31
400 SEK Startpris

Onlineauktion 2 Maj 2023,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!