Mahogny. 1800-talets andra hälft. Höjd 190, bredd 120 cm. Repor, märken, fanerbortfall, omarbetat. Med senare hyllplan i glas, dessa med skador och naggar.
800 SEK | 2023-05-02 10:36 |
700 SEK | 2023-05-01 10:54 |
600 SEK | 2023-04-19 20:54 |
600 SEK | 2023-04-29 10:31 |
400 SEK | Startpris |