45. ALBERT LARSEN

Oljemålning på duk. Sommarlandskap med utsikt över hustak. Signerad och daterad 1925. 41x51 cm.

Varunr 245710

2 Maj 2023 18:15

Utrop 600 SEK
5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2625 SEK

Onlineauktion 2 Maj 2023,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!