5. YNGVE EKSTRÖM, SOFFBORD MED TIDNINGSHYLLA

Teak. Modern design, 1960-tal. Westbergs, Tranås. Höjd 52, längd 128 cm. Repor, märken.

Varunr 245658

2 Maj 2023 18:02

Klubbslag20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK 10 000 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK

Utrop 5000 SEK

10 000 SEK2023-05-02 17:59
9 500 SEK2023-05-02 17:36
9 500 SEK2023-05-02 17:38
6 500 SEK2023-04-29 23:26
2 800 SEK2023-04-18 18:56
2 000 SEK2023-04-26 21:25
1 800 SEK2023-04-26 17:35
1 400 SEK2023-04-26 17:08
1 200 SEK2023-04-26 15:46
1 000 SEK2023-04-23 12:54
400 SEK Startpris

Onlineauktion 2 Maj 2023,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!