Teak. Modern design, 1960-tal. Westbergs, Tranås. Höjd 52, längd 128 cm. Repor, märken.
10 000 SEK | 2023-05-02 17:59 |
9 500 SEK | 2023-05-02 17:36 |
9 500 SEK | 2023-05-02 17:38 |
6 500 SEK | 2023-04-29 23:26 |
2 800 SEK | 2023-04-18 18:56 |
2 000 SEK | 2023-04-26 21:25 |
1 800 SEK | 2023-04-26 17:35 |
1 400 SEK | 2023-04-26 17:08 |
1 200 SEK | 2023-04-26 15:46 |
1 000 SEK | 2023-04-23 12:54 |
400 SEK | Startpris |