6. ÖRONLAPPSFÅTÖLJ

Galonklädsel, ben i betsad bok. Danmark, 1940/50-tal. Repor, märken, senare galonklädsel, denna med bristning i framkant.

Varunr 245659

2 Maj 2023 18:02

Utrop 1500 SEK

Onlineauktion 2 Maj 2023,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!