7. BOKHYLLA

Teak och bok. Modern design, 1960-tal. Höjd 163, bredd 80 cm. Repor, märken.

Varunr 245660

2 Maj 2023 18:02

Klubbslag4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK 900 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK

Utrop 1000 SEK

900 SEK2023-05-02 18:00
800 SEK2023-05-02 17:59
450 SEK2023-04-26 07:03
400 SEK2023-04-19 19:02
400 SEK Startpris

Onlineauktion 2 Maj 2023,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!