Teak. Modern design, 1960-tal. Höjd 75, skivans mått 145x90 cm, två utdragsskivor 55 cm/st. Repor, märken.
3 000 SEK | 2023-05-02 18:01 |
2 800 SEK | 2023-05-02 17:58 |
1 900 SEK | 2023-05-02 17:15 |
1 700 SEK | 2023-05-01 17:17 |
1 300 SEK | 2023-05-01 16:54 |
400 SEK | Startpris |