Patinerad brons, EA 1/4. "Dog". Höjd 45, längd 70 cm. Certifikat från konstnären medföljer. Lagning, patinering från att ha stått utomhus, repor, märken.
4 800 SEK | 2023-05-16 17:57 |
4 800 SEK | 2023-05-16 17:58 |
4 200 SEK | 2023-05-16 16:55 |
3 800 SEK | 2023-05-22 10:37 |
2 600 SEK | 2023-05-13 15:35 |
800 SEK | 2023-05-04 17:42 |
400 SEK | Startpris |