1. STÉPHANE CIPRE, SKULPTUR

Patinerad brons, EA 1/4. "Dog". Höjd 45, längd 70 cm. Certifikat från konstnären medföljer. Lagning, patinering från att ha stått utomhus, repor, märken.

Varunr 246233

16 Maj 2023 18:00

Klubbslag13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK 4 800 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK

Utrop 5000-6000 SEK

4 800 SEK2023-05-16 17:57
4 800 SEK2023-05-16 17:58
4 200 SEK2023-05-16 16:55
3 800 SEK2023-05-22 10:37
2 600 SEK2023-05-13 15:35
800 SEK2023-05-04 17:42
400 SEK Startpris

Onlineauktion 16 Maj 2023,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!