26. MINIATYRLJUSSTAKAR, 2-ARMADE, ETT PAR

Silver. Rokokostil, tyska kontrollstämplar. Vikt ca 335 gram, möjligen fylld fot. Höjd ca 12 cm. Smärre bucklor.

Varunr 246259

16 Maj 2023 18:09

Klubbslag3 00 SEK4 00 SEK 400 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK32 00 SEK

Utrop 1300 SEK

400 SEK2023-05-16 13:47
400 SEK Startpris

Onlineauktion 16 Maj 2023,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!