2. RÖKELSEKAR MED HÄNKLAR

Brons med "gold-splashes", märkt i botten. Kina, möjligen Ching-dynastin (1644-1911). Höjd ca 14 cm. Vikt ca 2,7 kg. Smärre slitage, repor, märken.

Varunr 246711

30 Maj 2023 18:05

Klubbslag20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK 75 000 SEK25 00 SEK26 00 SEK

Utrop 15000 SEK

75 000 SEK2023-05-30 18:03
70 000 SEK2023-05-30 18:02
38 000 SEK2023-05-30 14:42
36 000 SEK2023-05-30 11:29
26 000 SEK2023-05-30 12:40
22 000 SEK2023-05-30 11:46
9 500 SEK2023-05-16 15:18
7 500 SEK2023-05-25 18:20
6 500 SEK2023-05-16 22:02
400 SEK Startpris

Onlineauktion 30 Maj 2023,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!