20. URNA

Porslin med kobolt-måleri. Kina, sannolikt 1900-talets första hälft eller mitt. Höjd 36 cm. Tillverkningsdefekter, slitage.

Varunr 246733

30 Maj 2023 18:07

Klubbslag12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK 3 000 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK

Utrop 1500 SEK

3 000 SEK2023-05-29 21:59
2 800 SEK2023-05-30 18:04
2 000 SEK2023-05-30 18:01
400 SEK Startpris

Onlineauktion 30 Maj 2023,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!