36. VAS

Porslin med dekor, delvis i relief, märkt i botten. Kina, 1900-talets mitt eller andra hälft. Höjd 39 cm. Tillverkningsdefekter, slitage.

Varunr 246752

Onlineauktion 30 Maj 2023,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!