41. LOCKDOSOR, TVÅ ST

Porslin med satsuma-liknande dekor, märkta i botten. Japan, ca år 1900. Höjd ca 10 cm. En med mynningsskador, slitage, originallock saknas.

Varunr 246763

Onlineauktion 30 Maj 2023,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!