Porslin. Royal Copenhagen, nr 1/577. 1900-talets början. Diameter ca 25 cm. En med nagg.
5 000 SEK | 2023-05-30 17:58 |
4 800 SEK | 2023-05-30 18:00 |
3 400 SEK | 2023-05-25 13:22 |
3 000 SEK | 2023-05-24 10:27 |
2 800 SEK | 2023-05-16 15:18 |
2 800 SEK | 2023-05-19 21:26 |
2 000 SEK | 2023-05-18 22:47 |
400 SEK | Startpris |