Stål. Svart urtavla, datum, automatiskt quartzur, safirglas, 200m/666ft. Omega länk med viklås. Ref nr 2514 5000, serienr 55940401. Omega certifikat daterat 1998 medföljer. Repor och märken, mindre bruksslitage. Bredd exkl krona 38 mm. Går vid inskrivningstillfället, men Skånes Auktionsverk lämnar ingen funktionsgaranti.
9 000 SEK | 2023-05-24 07:13 |
8 500 SEK | 2023-05-19 15:42 |
5 000 SEK | 2023-05-23 17:31 |
450 SEK | 2023-05-20 10:43 |
400 SEK | Startpris |