Blandteknik med täckvitt. "Adam och Eva." Monogramsignerad och daterad 1891. Sannolikt illustration till bok eller tidskrift. Bildytans mått 45x31 cm. Ej examinerad ur ram.
22 000 SEK | 2023-05-19 15:42 |
20 000 SEK | 2023-05-22 22:02 |
11 000 SEK | 2023-05-20 12:32 |
400 SEK | Startpris |