Konstglas. "Ansikten". Signerad: ORREFORS, Ariel Nr 346-E5, Ingeborg Lundin. Höjd 18,5 cm. Smärre repor.
12 000 SEK | 2023-05-25 14:33 |
12 000 SEK | 2023-05-29 17:52 |
10 000 SEK | 2023-05-19 15:43 |
10 000 SEK | 2023-05-24 23:05 |
9 000 SEK | 2023-05-21 05:00 |
400 SEK | Startpris |