Konstglas. Signerad: Orrefors 975330 Eva Englund EA 1-88. Höjd 32 cm. Repor.
8 500 SEK | 2023-05-19 15:44 |
8 000 SEK | 2023-05-24 22:56 |
400 SEK | Startpris |