1012. EVA ENGLUND, VAS

Konstglas. Signerad: Orrefors 975330 Eva Englund EA 1-88. Höjd 32 cm. Repor.

Varunr 246926

29 Maj 2023 18:11

Utrop 18000-20000 SEK

8 500 SEK2023-05-19 15:44
8 000 SEK2023-05-24 22:56
400 SEK Startpris

Exklusiva ur och utvalda objekt 29 Maj 2023,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!