Stål. Svart urtavla med dag och datum. Automatisk, Rotor self-winding. Svart Tudor läderrem med viklås. Ref.nr. 56000-0023. Serienr. J286349. Etui med box, garantibevis och manual medföljer. Inköpt 2011. Smärre repor och slitage. Går vid inskrivningstillfället, men Skånes Auktionsverk lämnar ingen funktionsgaranti.
11 000 SEK | 2023-05-28 20:42 |
10 000 SEK | 2023-05-29 18:10 |
8 500 SEK | 2023-05-19 15:44 |
6 500 SEK | 2023-05-25 09:17 |
1 000 SEK | 2023-05-24 13:14 |
450 SEK | 2023-05-21 16:45 |
400 SEK | Startpris |