Stål. Speedmaster Racing, Michael Schumacher, World Champion 2001, referens nr 01535/11111. Automatisk, kronograf, tachymeter, datum, safirglas. Omega länk med viklås. Ej tillhörande Omega etui medföljer. Bredd ca 39 mm. Mindre repor och märken, etuiet med slitage. Går vid inskrivningstillfället, men Skånes Auktionsverk lämnar ingen funktionsgaranti.
16 000 SEK | 2023-05-19 15:44 |
15 000 SEK | 2023-05-26 22:25 |
11 000 SEK | 2023-05-24 07:10 |
4 200 SEK | 2023-05-20 16:20 |
450 SEK | 2023-05-20 10:45 |
400 SEK | Startpris |