Guld och stål. Herrur med guldfärgad urtavla och diamantindex, datum, safirglas. Automatisk, ref nr 116233, serienr D689299, 2005/06. Rolex Jubileelänk med viklås. Diameter 36 mm. Smärre nagg på glaset, repor och märken. Problem med att få kronan i rätt läge för att ställa datum.Går vid inskrivningstillfället, men Skånes Auktionsverk lämnar ingen funktionsgaranti.
50 000 SEK | 2023-05-25 14:25 |
48 000 SEK | 2023-05-29 17:14 |
44 000 SEK | 2023-05-19 15:50 |
42 000 SEK | 2023-05-23 17:26 |
10 000 SEK | 2023-05-20 15:26 |
450 SEK | 2023-05-20 10:45 |
400 SEK | Startpris |