1022. ROLEX OYSTER PERPETUAL DATEJUST, ARMBANDSUR

Guld och stål. Herrur med guldfärgad urtavla och diamantindex, datum, safirglas. Automatisk, ref nr 116233, serienr D689299, 2005/06. Rolex Jubileelänk med viklås. Diameter 36 mm. Smärre nagg på glaset, repor och märken. Problem med att få kronan i rätt läge för att ställa datum.Går vid inskrivningstillfället, men Skånes Auktionsverk lämnar ingen funktionsgaranti.

Varunr 246357

29 Maj 2023 18:21

Klubbslag13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK 50 000 SEK2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK

Utrop 60000 SEK

50 000 SEK2023-05-25 14:25
48 000 SEK2023-05-29 17:14
44 000 SEK2023-05-19 15:50
42 000 SEK2023-05-23 17:26
10 000 SEK2023-05-20 15:26
450 SEK2023-05-20 10:45
400 SEK Startpris

Exklusiva ur och utvalda objekt 29 Maj 2023,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!