30. ROLF PALM, VAS

Stengods. Signerad Palm Mölle -95. Höjd 26 cm. Krackelerad glasyr.

Varunr 247316

Onlineauktion 13 Juni 2023,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!