Jakaranda. Haug Snekkeri, Norge. Modern design, 1960-tal. Märkt Nr 824 undertill. Höjd 50, diameter 60 cm. Repor, märken. CITES-intyg för handel inom EU medföljer.
2 000 SEK | 2023-06-13 17:59 |
1 900 SEK | 2023-05-30 20:58 |
1 800 SEK | 2023-06-13 17:47 |
1 400 SEK | 2023-06-12 21:28 |
400 SEK | Startpris |