33. BRÖDERNA ANDERSSON, FÅTÖLJER, ETT PAR

Jakaranda med cremefärgad skinnklädsel. Sverige, 1960-tal. Repor, märken, armstöd med mer framträdande slitage. CITES-intyg för handel inom EU medföljer.

Varunr 246692

13 Juni 2023 18:13

Klubbslag15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK 8 000 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK

Utrop 5000 SEK

8 000 SEK2023-06-13 18:11
7 500 SEK2023-06-13 18:10
6 500 SEK2023-06-13 11:37
3 800 SEK2023-06-13 12:06
2 600 SEK2023-06-13 08:52
2 000 SEK2023-06-13 08:12
1 000 SEK2023-06-13 01:09
700 SEK2023-06-08 10:52
600 SEK2023-06-07 22:42
400 SEK2023-06-05 15:34
400 SEK Startpris

Onlineauktion 13 Juni 2023,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!