Jakaranda med svart skinnklädsel. Sverige, 1960-tal. Repor, märken, armstöd med mer framträdande slitage. CITES-intyg för handel inom EU medföljer.
6 500 SEK | 2023-06-13 11:38 |
6 000 SEK | 2023-06-13 18:09 |
4 200 SEK | 2023-06-13 18:08 |
3 800 SEK | 2023-06-13 12:06 |
2 600 SEK | 2023-06-13 08:13 |
2 400 SEK | 2023-06-13 10:43 |
2 000 SEK | 2023-06-13 05:25 |
1 500 SEK | 2023-06-13 01:09 |
1 000 SEK | 2023-06-09 12:38 |
800 SEK | 2023-05-30 21:25 |
700 SEK | 2023-06-06 19:34 |
400 SEK | Startpris |