36. HÖGANÄS, KRUKOR, TVÅ ST OCH VAS

Glaserat lergods. 18/1900-tal. Höjd 14-22 cm. Lagningar, nagg, tillverkningsdefekt.

Varunr 247318

Onlineauktion 13 Juni 2023,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!