37. EDGAR BÖCKMAN, VASER, TVÅ ST

Glaserad keramik. Höganäs. 1900-talets första hälft. Höjd 18 och 25 cm. Krackeleringar.

Varunr 247319

Onlineauktion 13 Juni 2023,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!