43. YTTERFODER, TVÅ ST

Majolika. 18/1900-tal. Det blå-lila Rörstrand. Diameter 25 och 26 cm. Krackeleringar, missfärgningar.

Varunr 247325

13 Juni 2023 18:14

Klubbslag14 00 SEK15 00 SEK 700 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK

Utrop 1000 SEK

700 SEK2023-06-12 18:22
600 SEK2023-05-30 22:08
450 SEK2023-06-12 17:51
400 SEK Startpris

Onlineauktion 13 Juni 2023,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!