1. EKE BJERÉN

Oljemålning på duk. Signerad och daterad -64. "Törnekronan". 62x35 cm. Tryckmärken.

Varunr 247889

27 Juni 2023 18:00

Utrop 600 SEK
5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2625 SEK

Onlineauktion 27 Juni 2023,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!