21. MATS RYDSTERN

Oljemålning på duk, uppfodrad på pannå. Komposition. Signerad och a tergo daterad -92. 48x56 cm.

Varunr 247909

27 Juni 2023 18:07

Klubbslag4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK 2 200 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK

Utrop 2000-3000 SEK
5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2625 SEK

2 200 SEK2023-06-27 17:53
2 000 SEK2023-06-27 17:52
1 700 SEK2023-06-27 17:36
1 400 SEK2023-06-25 23:18
900 SEK2023-06-22 18:49
800 SEK2023-06-22 18:30
500 SEK2023-06-19 22:24
400 SEK Startpris

Onlineauktion 27 Juni 2023,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!