Oljemålning på duk, uppfodrad på pannå. Komposition. Signerad och a tergo daterad -92. 48x56 cm.
2 200 SEK | 2023-06-27 17:53 |
2 000 SEK | 2023-06-27 17:52 |
1 700 SEK | 2023-06-27 17:36 |
1 400 SEK | 2023-06-25 23:18 |
900 SEK | 2023-06-22 18:49 |
800 SEK | 2023-06-22 18:30 |
500 SEK | 2023-06-19 22:24 |
400 SEK | Startpris |