4. MATS RYDSTERN

Oljemålning på duk. Hus i vinterlandskap. Signerad och daterad 78-79. 75x100 cm.

Varunr 247898

27 Juni 2023 18:01

Utrop 3000-4000 SEK
5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2625 SEK

1 300 SEK2023-06-16 14:34
1 200 SEK2023-06-26 19:03
400 SEK Startpris

Onlineauktion 27 Juni 2023,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!