Stengods i bruna toner. Höganäs. Signerade och daterade -58 samt -64. Höjd ca 15 cm. Den ena med smärre avslag på fotringen. Proveniens: Yngve och Karin Blixt hem, Höganäs.
400 SEK | 2023-07-29 11:47 |
400 SEK | Startpris |