Grönglaserat stengods, ROYAL COPENHAGEN. Signerad och daterad 1921. Bredd 41 cm. Genomgående spricka. Proveniens: Yngve och Karin Blixt hem, Höganäs.
1 800 SEK | 2023-07-29 12:27 |
1 700 SEK | 2023-07-28 19:13 |
1 600 SEK | 2023-07-24 09:59 |
1 500 SEK | 2023-07-20 11:29 |
1 000 SEK | 2023-06-28 18:45 |
700 SEK | 2023-06-15 16:32 |
400 SEK | Startpris |