Glaserat stengods. Höganäs, signerad undertill samt daterad 75. Höjd 23, diameter 28 cm.
3 800 SEK | 2023-07-29 12:12 |
3 600 SEK | 2023-07-28 23:26 |
3 000 SEK | 2023-07-29 11:32 |
2 200 SEK | 2023-06-15 16:44 |
2 000 SEK | 2023-07-11 15:41 |
1 000 SEK | 2023-06-28 16:16 |
400 SEK | Startpris |